Kontakt oss

Fysisk aktivitet bidrar til trivsel på arbeidsplassen, ansatte blir i bedre fysisk og psykisk form. Vi tilbyr alt av tradisjonell seriespill som blant annet fotball, håndball og innebandy, i tillegg til individuelle aktiviteter eksempelvis løp, ski, og friidrett. Prøv også gjerne ut våre kampanjer og konsepter, Sykle til jobben og Ti på topp. Vi har aktiviteter som passer for alle og alle er velkommen i Bedriftsidretten.

Sammen bidrar vi til et sprekere Oslo og Akershus!

Tore Gløer Wiken

Daglig leder
Mobil 911 77 809

tore.wiken@bedriftsidretten.no

Reidun Bjørtomt

Aktivitetskonsulent
Mobil 47 70 07 83

reidun.bjortomt@bedriftsidretten.no

Stein Aker

Aktivitetskonsulent
Mobil 90 98 15 84

stein.aker@bedriftsidretten.no

Brynhild Askvik

Aktivitetskonsulent
Mobil 66 94 16 20

brynhild.askvik@bedriftsidretten.no

Moussa Elkam

Aktivitetskonsulent
Mobil 94 16 15 77

moussa.elkam@bedriftsidretten.no

Terje Martinsen

Rådgiver
Mobil 92 02 86 25

terje.martinsen@bedriftsidretten.no

Tonje Tarud

Aktivitetskonsulent
Mobil 99 48 63 11

tonje.tarud@bedriftsidretten.no

Tore Stokdal

Aktivitetskonsulent
Mobil 90 98 15 86

tore.stokdal@bedriftsidretten.no

Mathias Hoen Johansen

Aktivitetskonsulent
Mobil 90 08 64 90

oa@bedriftsidretten.no

Kontakt oss

Levert av IdrettenOnline