Kontakt oss

Fysisk aktivitet bidrar til trivsel på arbeidsplassen, ansatte blir i bedre fysisk og psykisk form. Vi tilbyr alt av tradisjonell seriespill som blant annet fotball, håndball og innebandy, i tillegg til individuelle aktiviteter eksempelvis løp, ski, og friidrett. Prøv også gjerne ut våre kampanjer og konsepter, Sykle til jobben og Ti på topp. Vi har aktiviteter som passer for alle og alle er velkommen i Bedriftsidretten.

Sammen bidrar vi til et sprekere Oslo og Akershus!

Tore Gløer Wiken

Daglig leder
Mobil 91 17 78 09

tore.wiken@bedriftsidretten.no


Ansvarsområder:
Sykle til jobben
Follotrimmen
Langrennskurs
Løpekurs
Ti på Topp


Reidun Bjørtomt

Aktivitetskonsulent
Mobil 47 70 07 83

reidun.bjortomt@bedriftsidretten.no


Ansvarsområder:
Økonomi
Håndball
Volleyball
Orientering
Skøyter

Stein Aker

Aktivitetskonsulent
Mobil 90 98 15 84

stein.aker@bedriftsidretten.no


Ansvarsområder:
Anlegg
Medlemskap
Samordnet rapportering
Aktiv bedrift
Rinkbandy
Stisykkelkurs
Skyting
Kajakkurs

Tore Stokdal

Aktivitetskonsulent
Mobil 90 98 15 86

tore.stokdal@bedriftsidretten.no


Ansvarsområder:
Skikarusell
Friidrett
DHL-stafetten
Terrengløpkarusell ved Sognsvann
Bowling
Klatrekurs

Moussa Elkam

Aktivitetskonsulent
Mobil 94 16 15 77

moussa.elkam@bedriftsidretten.no


Ansvarsområder:
Teknologi/digitalisering
Innebandy
Golf
Simulatorgolf
Squash
Virtuelle løp
Curling

Terje Martinsen

Rådgiver
Mobil 92 02 86 25

terje.martinsen@bedriftsidretten.no

Ansvarsområder:
Nettverk
Forsikring
Gåfotball
Svømmekurs
Bordtennis
Frisbeegolf
Fotballgolf

Tonje Tarud

Aktivitetskonsulent
Mobil 99 48 63 11

tonje.tarud@bedriftsidretten.no


Ansvarsområder:
Frivillighet
Padel
Badminton
Bli Sprekere
Romerike Løpskarusell
Trappeløp

Ti på Topp

Mathias Hoen Johansen

Aktivitetskonsulent
Mobil 90 08 64 90

mathiashoen.johansen@bedriftsidretten.no

Ansvarsområde:
Fotball

Brynhild Askvik

Aktivitetskonsulent
I mammapermisjon

brynhild.askvik@bedriftsidretten.no

Henrik Moltzau

Aktivitetskonsulent
Mobil 95 98 58 38

henrik.moltzau@bedriftsidretten.no


 Ansvarsområder:
 Ti på Topp

 Hjemmesider

 Nyhetsbrev

 Friluftsliv

 Sosiale medier

Kontakt oss